Logu tīrīšana

Profesionāļu veikta logu mazgāšana ietver vairākus veidus kā efektīvi un kvalitatīvi nomazgāt logus gan no iekšpuses, gan ārpuses. Mēs izmantojam četras metodes, kas tiek izvēlētas atkarībā no objekta specifikas un klienta vēlmēm.

 Logu mazgāšana ar klasisko metodi – tā ir logu mazgāšana ar rokām, izmantojot profesionālus tīrīšanas līdzekļus. Darbs tiek sākts ar rāmju un loga aiļu tīrīšanu, rūpīgi iztīrot visas spraugas. Tālāk seko logu stiklojuma mazgāšana un spodrināšana. Pēdējais darbu posms ir iekšējo un ārējo palodžu mazgāšana.

Logu mazgāšana izmantojot industriālo alpīnismu – ja darbi veicami lielā augstumā, piemēram, logu vai stikla fasāžu mazgāšanai augstceltnēs. Mūsu komandā ir profesionāli, pieredzes bagāti industriālie alpīnisti, kas, izmantojot nepieciešamo drošības aprīkojumu, ātri un efektīvi nodrošinās perfektu darba rezultātu.

Logu mazgāšana no pacēlāja – daudzstāvu ēkās un grūti aizsniedzamās vietās virs 20m augstuma logu nomazgāšanai no ārpuses izmantojam pacēlāju. Šo pakalpojumu bieži izvēlas klienti, kas vēlas, lai logi tiktu nomazgāti, neienākot telpās. Piemēram, lai netiktu traucēts biroja darbs.

Logu mazgāšana ar attīrītu ūdeni augstumā līdz 20m (neizmantojot pacēlāju) – lai logu stikls vai stiklotā fasāde izskatītos īpaši mirdzoši un uz tiem nepaliktu ūdens radītas nogulsnes, izmantojam attīrītu ūdeni. Šis ūdens tiek iepriekš sagatavots ar speciālu filtrācijas sistēmu.

Citi pakalpojumi

Elektromateriālu vairumtirdzniecība

Telpu uzkopšana

Biroju tīrīšana

Teritoriju uzkopšana

Ēku apsaimniekošana

Būvdarbi

Arhitektūra

Metālapstrāde

Juridiskie un grāmatvedības pakalpojumi

Sākt saraksti
1
Labdien!
Kā varam palīdzēt?